Drukarnia Berg na Facebook.com

Wizytówki

Druk wizytówek Poznań

Specjalnością Drukarni BERG Poznań jest druk wizytówek. Ten zazwyczaj prostokątny, podręczny kartonik, zapisany treścią ma ogromne znaczenie w kontaktach biznesowych i prywatnych. Jest to podstawowa i najtańsza forma autoprezentacji. Wizytówka asystuje momentom nawiązywania znajomości. Jest wyrazem kurtuazji i szacunku dla rozmówcy. Współcześnie pełni również funkcje reklamowe. Bardzo praktyczny artykuł ze względu na swoje rozmiary jest łatwy w przechowywaniu. Warto mieć pliczek wizytówek pod ręką, aby oferować swoje usługi potencjalnym klientom. Wizytówka świadczy o kompetencji, dlatego tak ważny jest jej profesjonalny wygląd. Gwarantujemy, że nasze wizytówki przyciągną uwagę odbiorców na dłużej. Proponujemy każdy rodzaj wizytówki: druk wypukły, druk płaski, z tłoczeniem, z lakierem, ze złoceniem oraz z uszlachetnieniem. Może być jednostronna lub dwustronna. Naszą specjalnością jest również druk wizytówki z lakierem wybiórczym. Oraz druk wizytówek o niestandardowych rozmiarach czy wykończeniach. Popularne są również wizytówki foliowane (do wyboru mat czy błysk) oraz wizytówki laminowane.

Precyzyjnie wykonany przez nas druk dopełni walory estetyczne produktu. Zapewniamy korzystne ceny i krótkie terminy realizacji zleceń.


drukarniaberg.pl - plakaty reklamowe, wizytówki, druk na folii samoprzylepnej, druk cyfrowy, oklejanie samochodów i druk wielkoformatowy - Poznań, Wielkopolska