Drukarnia Berg na Facebook.com

Tablice reklamowe

Drukarnia BERG Poznań oferuje tablice reklamowe drukowane na nowoczesnych maszynach renomowanych marek przy użyciu techniki solventowej. Jest to forma niedrogiej reklamy zewnętrznej. Tablica reklamowa spełnia funkcję wizerunkową i i informacyjną. Produkt jest trwały i posiada wysoką odporność na szkodliwe czynniki atmosferyczne.

W zależności od potrzeb umiejscowienia tablicy w konsultacji z klientem dobieramy odpowiedni model. Proponujemy szeroki wybór tablic o różnych rozmiarach i kształtach. Używamy takich materiałów m.in. jak: blacha, PCV, plexi, dibond, Tu-bond. Wykonujemy również tablice reklamowe z elementami grafiki przestrzennej. Tablice zabezpieczamy bardzo dobrym laminatem. Głębokie nasycenie kolorów i czytelna treść tablicy będzie przyciągać uwagę przechodniów. Istnieją również innowacyjne tablice z wyświetlaczem LED, które spełniają swoje zadanie w dzień i w nocy.

Gwarantujemy krótkie terminy realizacji zleceń i korzystne ceny. W razie dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu.


drukarniaberg.pl - plakaty reklamowe, wizytówki, druk na folii samoprzylepnej, druk cyfrowy, oklejanie samochodów i druk wielkoformatowy - Poznań, Wielkopolska