Drukarnia Berg na Facebook.com

Szyldy reklamowe

Szyld reklamowy Poznań to tablica, którą umieszcza się przed wejściem do danego podmiotu gospodarczego bądź instytucji. W treści szyldu powinna znaleźć się nazwa, logo, dane i lokalizacja firmy. Może zawierać także informacje o produktach i usługach. Tworzymy szyldy reklamowe dopasowane do charakteru firmy. Do wyboru są szyldy mniej i bardziej pracochłonne. Wykonujemy również podświelane szyldy zewnętrzne oraz kasetony LED. Cena zmienia się proporcjonalnie do rozmiaru szyldu oraz rodzaju użytego materiału i techniki wykonania. W zależności od branży dobiera się mniej lub bardziej szlachetne materiały. Dużym zainteresowaniem naszych klientów cieszą się kasetony z Dibonu. Wykonujemy frezowanie Dibonu oraz cięcie plexi laserem co umożliwia nam wykonanie bardzo ciekawych reklam.

Grawerowane szyldy metalowe to eleganckie i luksusowe oznakowanie firm, biur, kancelarii itp. Stanowią one symbol trwałości i prestiżu podmiotu. Bardzo lekkie, a zarazem wytrzymałe są szyldy z dibondu. Popularne szyldy z pleksi lub szkła charakteryzują się estetyką i przejrzystością.

Walorów wizualnych dodaje tło z efektem szronu lub piaskowania. Firmą działającym po zmroku proponujemy szyldy podświetlane. Szyldy z literami przestrzennymi są efektowne, trwałe i bardzo widoczne. Im większy szyld, tym lepsza jest jego widoczność. Wykonując szyld z podświeleniem LED oszczędzamy na energii elektrycznej a kaseton staje się praktycznie bezawaryjny.


drukarniaberg.pl - plakaty reklamowe, wizytówki, druk na folii samoprzylepnej, druk cyfrowy, oklejanie samochodów i druk wielkoformatowy - Poznań, Wielkopolska