Drukarnia Berg na Facebook.com

Siatki mesh

Przeznaczeniem siatki mesh są największe gabarytowo reklamy. Jest to lekka, a zarazem wytrzymała winylowa gruba siatka wykonana z PCV. To jednostronny nośnik reklamy. Siatka mesh w Poznaniu najczęściej używana jest jako nośnik wielkoformatowych grafik. Stosuję się ją w miejscach, gdzie nie ma możliwości umiejscowienia baneru np. na elewacjach budynku, rusztowaniach, ogrodzeniach. Siatka mesh w odróżnieniu od baneru doskonale przepuszcza powietrze, światło, a także dźwięk.

To wodoodporny materiał odporny na promieniowanie UV i zmiany temperatury. Ponadto odpowiednia siatka mesh jest bardzo odporna na rozdarcia. Używamy tylko oryginalnych atramentów i najwyższej klasy maszyn, więc z pełną odpowiedzialnością zapewniamy żywe i trwałe kolory przez wiele lat. Laminowanie laminatem płynnym wydłuża żywotność reklamy. Laminowanie płynne sprawia, że wydruk solventowy staje się bardziej odporny na działanie szkodliwego promieniowania UV.

W porozumieniu z klientem dokonujemy obróbek końcowych, takich jak: docinanie do wymiaru, zgrzewanie krawędzi, brytów na zakładkę i tuneli, oczkowanie oczkami ze stali nierdzewnej lub ocynkowanymi, oraz oprawianie w listwy. Nośnik ten staje się coraz bardziej popularną formą reklamy. Jest prosty w transporcie i montażu.


drukarniaberg.pl - plakaty reklamowe, wizytówki, druk na folii samoprzylepnej, druk cyfrowy, oklejanie samochodów i druk wielkoformatowy - Poznań, Wielkopolska