Drukarnia Berg na Facebook.com

Oklejanie witryn sklepowych

Oklejona witryna przyciąga uwagę przechodniów i informuje o charakterze działalności sklepu. Ponadto powinna zachęcać do wejścia, jednak od tego w dużej mierze zależy projekt. Musi on być prosty, a zarazem efektywny. To bardzo skuteczna forma reklamy zewnętrznej, a przy tym niedroga. Drukarnia BERG często zajmuje się oklejaniem witryn sklepowych w Poznaniu i nie tylko. Posiadamy wykwalifikowaną ekipę która jest w stanie wykonać aplikację każdej folii i na każdej powierzchni. Oklejanie witryn sklepowych wykonujemy na zlecenie różnych klientów. Współpracujemy z galeriami handlowymi, salonami samochodowymi, sklepami, oraz małymi firmami. Wykonujemy również oklejanie witryn wewnątrz firm, w pomieszczeniach biurowych i konferencyjnych.

Klienci do dyspozycji mają kilkanaście rodzajów folii. Oraz kilka technik obróbki folii. Drukarnia BERG wykonuje druk kolorowy z jakością fotograficzną. Posiadamy również specjalistyczne plotery tnące. Wykonujemy nawet druk oraz cięcie po obrysie. Nie jest dla nas problemem wykonać grafiki drukowane o dowolnym kształcie i rozmiarze. Doradzimy również w doborze folii i technice druku. Jedne folie bardziej przyciemniają pomieszczenie, a drugie mniej. Folia monomeryczna czy folia polimerowa całkowicie zasłania to co znajduję się za witryną. Po pierwsze pobudza ciekawość odbiorcy, a po drugie klientom i pracowniką zapewnia prywatność. Gdy wykonujemy druk na folii OWV otrzymujemy bardzo fajny efekt: z zewnątrz widzimy pełno kolorową reklamę, a od środka natomiast widać to co dzieję się na zewnątrz. Folie których używamy nie niszczą szyby, dlatego bez wahania można zagospodarować niewykorzystaną powierzchnie w sklepie Ponadto reklama na witrynie nie wymaga zezwolenia Urzędu Miejskiego.

Na folii można umieścić dowolną grafikę- nawet pełno kolorowe zdjęcie. Dostępne są folie matowe, błyszczące, satynowe oraz specjalistyczna folia szroniono czy nazywana przez niektórych „mrożone szkło”. Po za tym folie pokrywamy laminatem na gorąco lub stosujemy laminat płynny. Wielkoformatowe drukarki solventowe gwarantują trwałość i nasycenie koloru, a my terminowość i profesjonalizm.


drukarniaberg.pl - plakaty reklamowe, wizytówki, druk na folii samoprzylepnej, druk cyfrowy, oklejanie samochodów i druk wielkoformatowy - Poznań, Wielkopolska